Web Tasarım


İnternet sitesi günümüzde işletmeler için olmazsa olmaz bir konumdadır.Hatta yeni kurulan şirket ve kuruluşlar firma ünvanlarını alan adının (domain) boş olup olmama durumuna göre değiştirebiliyor veya bu doğrultuda ünvan belirleyebiliyorlar.
İnternet sitelerinin yayın yapabilmesi için domain ve hosting olmak üzere 2 ana koşul gerekmektedir.Domain; www ile başlayan, genelde firma ünvanınızı veya yaptığınız işi içeren ve .com, .net, .org gibi uzantılarla sona eren alan adına denmektedir.Hosting ise internet sitenizin 7/24 yayın yapmasını sağlayan uzak sunucuda sizin için ayrılmış olan alana verilen isimdir.
İnternet sitesinin size katkılarına gelecek olursak, öncelikle müşteri kitleniz 7/24 sizinle iletişim kurup sizinle ilgili bilgi edinebilir hatta internet siteniz bir e-ticaret sitesi ise gecenin bir yarısı bile satış yapabilirsiniz. İnternet siteniz üzerinden farklı şehir ve ülkelerle bağlantı kurabilir iş potansiyelinizi artırabilirsiniz.
İnternet sitesi maliyetleri, diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında çok daha düşüktür.Örneğin en çok rağbet gören tanıtım araçlarından biri olan broşürü ele alacak olursak, 1000 adet broşür ile en fazla 1000 kişiye ulaşabilirsiniz.Üstelik broşür basıldıktan sonra adres, telefon bilgilerinizde veya broşürü bastırma sebebiniz olan kampanyada hiçbir değişiklik yapamazsınız.
İnternet sitesinde ise dilediğiniz zaman güncelleme yapabileceğiniz gibi, ulaşabileceğiniz hedef kitle çok daha geniş ve nitelikli olacaktır.

eb hizmetlerindeki bilgi ve deneyimlerini müşterilerine sunduğu hizmetlere yansıtan firmamız, müşterilerinin hedef kitlelerine en doğrudan ulaşabilmesi için google vb. arama motorlarında üst sıralarda yer alması için de SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti de sunmaktadır.

Web tasarım hizmetinde müşterilerine yüksek görsellik ve arama motoru dostu siteler sunmayı hedefleyen firmamız referanslarından bazılarını, buradan inceleyebilirsiniz.