Biz Kimiz?

Hedef Reklam ve Organizasyon faaliyetlerine 2008 yılında başlamış, 2012 yılının başlarında ise  “HS Hedef Reklam ve Organizasyon Bil. Tur. ith. İhr. Tic. Ltd. Şti”  olarak kurumsallaşma yolunda ilk adımını atmıştır.Şirketimiz geliştirdiği web projeleri ile başlamış olduğu ticari hayatında her geçen yıl portföyünü genişleterek müşterilerine yeni reklam ve tanıtım seçenekleri sunmaktadır.

Hedef Reklam ve Organizasyon, Çanakkale merkezli bir işletme olmasına rağmen Türkiye’nin dört bir yanından işletmeye hizme vermekte ve bu bağlamda Çanakkale’yi de Türkiye’de başarı ile temsil etmektedir.

Şirketimizin girişimleri müşterilerinin yanı sıra “Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı” (KOSGEB) beğeni görmüş ve 2012 yılından başlamak kaydı ile 2 yıl süreyle girişimci desteği almaya layık görülmüştür.

“Müşterin kazanırsa sende kazanırsın” stratejisi ile hareket eden firmamız, işin gereğini yapmanın yanı sıra,  kaliteli ve etkili hizmet sunabilmek adına sürekli yenilikçi fikirlerini müşterilerine aktarmaktadır.

Farklı İşler Üretmeyi Çok Seviyoruz…

Bu yüzden Çanakkale’nin ilk ve en yenilikçi dijital ajansıyız..

Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Çözümleri

360º Sanal Tur

360º İnteraktif Sanal Tur Hizmetleri

E-Ticaret Çözümleri

Profesyonel E-ticaret Çözümleri

Tanıtım Videosu

Profesyonel ve Kurumsal Tanıtım Filmleri